AKP PROGRESS Spółka z o.o.


K. Szymanowskiego 1C, 67-100 Nowa Sól

Tel: 696 666 533

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Oczyszczarki wirnikowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-07-02

Przygotowując jakąkolwiek powierzchnię do zabezpieczenia antykorozyjnego, konieczne jest jej dokładne oczyszczenie z poprzednich powłok lakierniczych, jak również z rdzy. Do tego typu prac najczęściej wykorzystuje się bezpyłowe oczyszczarki wirnikowe, które, wykorzystując sprężone powietrze, wyrzucają potężny strumień ścierniwa usuwający nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia na przykład z konstrukcji stalowych. Takie urządzenia projektuje i produkuje zakład z linku akpprogress.pl, oferując je klientom w różnych wersjach uzależnionych od potrzeb zamawiającego.

Są to maszyny doskonałe jakościowo z trwałych i odpornych na zużycie materiałów. Cechuje je także bezpieczeństwo dzięki zamkniętej komorze, w której ścierniwo wraca do zsypu na dole komory, gdzie ulega oczyszczeniu i powtórnie zostaje użyte. Jest to zatem także oszczędność, ponieważ nie trzeba kupować nowego.

Poza samymi doskonałej jakości oczyszczarkami producent gwarantuje także części zamienne i podzespoły do swoich produktów w przystępnych cenach, jak również wsparcie techniczne i kompleksowy serwis. 

Oczyszczarki wirnikowe


Firmy znajdujące się niedaleko

Zielarnia Klasztorna


Zielona Góra, Kazimierza Lisowskiego 16

Otwórz wizytówkę >

DR.GASTRO Polska


Zielona Góra, Okrężna 16

Otwórz wizytówkę >