VDL SERVICE


Al. Gen. Józefa Hallera 190, 53-203 Wrocław

Tel: 736 603 898

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sufity napinane wrocław - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-12-07

Firma VDL Service zajmuje się montażem sufitów napinanych jednopoziomowych i wielopoziomowych. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie.

Sufity są produkowane z płótna PVC, które charakteryzuje się odpornością na rozmaite niekorzystne czynniki zewnętrzne, np. wilgoć, wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne. Pracownicy dbają o to, aby konstrukcja była wytrzymała, szczelna i prezentowała się estetycznie. Ponadto firma oferuje miękkie okna przesuwne PCV.

Należy zaznaczyć, że oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych. Warto wybrać sprawdzoną firmę, która montuje eleganckie i trwałe sufity napinane. Przedsiębiorstwo działa we Wrocławiu, ale realizuje zlecenia również dla klientów z innych miejscowości na terenie całego województwa dolnośląskiego oraz wielkopolskiego.

Sufity napinane wrocław


Firmy znajdujące się niedaleko

greentex24


Wrocław, Nyska 61a

Otwórz wizytówkę >

La Finezze


Wrocław, Jelenia 28a

Otwórz wizytówkę >

Prefer Fitness


Lębork, Traugutta 2

Otwórz wizytówkę >