PRO-LOGIS Sp. z o.o.


Piotra Bardowskiego 10, 03-888 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Magazyn dla sklepu internetowego • PRO-LOGIS Sp. z o.o. - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-09-01

Działalność, jaką prowadzi firma z Warszawy, mająca siedzibę przy ul. Piotra Bardowskiego 10, to stale rozwijane usługi logistyczne, których zakres wyznacza przede wszystkim zapotrzebowanie rynkowe generowane przez lokalne podmioty gospodarcze reprezentujące rozmaite branże. Kadra realizatora dokłada wszelkich starań, aby świadczyć pomoc na najwyższym poziomie, utrzymując jednocześnie przystępne ceny.

Pracownicy są w stanie zaproponować wiele przydatnych oraz efektywnych rozwiązań dla klientów działających zarówno stacjonarnie, jak i online. Do dyspozycji zlecającego jest doskonale zaopatrzone zaplecze sprzętowe, transportowe i technologiczne. Może on również wynająć odpowiadającą jego aktualnym potrzebom przestrzeń i wykorzystać ją jako magazyn dla sklepu internetowego, strefę pakowania, etykietowania lub konfekcjonowania. 

Firma nie działa regionalnie, z oferty dostępnej na stronie pro-logis.waw.pl mogą skorzystać przedstawiciele biznesowi nie tylko z Warszawy, ale z terenu całej Polski.

Magazyn dla sklepu internetowego • PRO-LOGIS Sp. z o.o.


Firmy znajdujące się niedaleko

Caterin Group


Kraków, Jana Pawła II 188

Otwórz wizytówkę >