Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, 97-330 Poniatów

Tel: 509 700 012

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Felgi aluminiowe 20 - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-07-17

Dystrybucja wysokojakościowych felg przeznaczonych do różnych typów pojazdów (w tym również do wersji sportowych i dostawczych) to oferta, jaką przedstawia na swojej stronie właściciel serwisu xfelgi.pl. Proponuje on nie tylko szeroki wybór asortymentu, ale także przystępne ceny. Atutem jest także darmowy dowóz na terenie całego kraju, bez względu na ilość zamówionych sztuk.

Odpowiedzialni za obsługę klienta pracownicy serwisu zapraszają do kontaktu osoby prywatne oraz odbiorców biznesowych. Dysponując szerokim zapleczem magazynowym, mogą zapewnić, że dostawa będzie przeprowadzona w najkrótszym możliwym terminie, a zawartość przesyłki zostanie odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniami. 

Kupując droższe modele (np. felgi aluminiowe 20 cali lub inne, przeznaczone do wielkogabarytowych pojazdów), klient może skorzystać z systemu ratalnego. Szczegóły rozliczenia kadra przedstawia nabywcy indywidualnie. Poleca zwiększenie zamówienia o czujniki ciśnienia opon TPMS, dostępne w niewygórowanej cenie.

Felgi aluminiowe 20


Firmy znajdujące się niedaleko

Travicom.PL


Dobroń, Sienkiewicza 46

Otwórz wizytówkę >

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, ODDZIELNA 14

Otwórz wizytówkę >

wyprawkowy


Brzeziny, Słoneczna 37

Otwórz wizytówkę >